Podrobné vyhledávání ve všech kategoriích  

Výhodné balíčky

Náhodný tip


Novinky InfoČeskoPočasí v ČR

meteopress.cz meteopress.cz


Beskydy

Přihlášení
Login
Heslo


TOPlist

Upravit informace | Vložit novinku | Vložit akci |

Komentáře k článku
Na přání mé osmileté dcery jsme se rozhodly po výstupu na Pustevny dne 28.10.2015 si "udělat radost" a sjet dolů do Ráztoky na koloběžkách. Na můj dotaz, jaká je kvalita Knížecí cesty, mi bylo sděleno, že občas díra, která je označená bílou barvou. Bohužel pravda byla taková, že díry jsou v podstatě na celém sjezdu, takže neustálé brždění a vyhýbání. Další věcí, kterou bych navrhovala, je, že každý, komu bude půjčena na Pustevnách koloběžka, by se měl podrobit psychotestům. Když někdo vidí dítě na koloběžce, které navíc vyhýbá díře a začne ho ohrožovat svou rychlou a riskantní jízdou, tak to je opravdu minimálně na pořádnou facku. A další věc jsou neukáznění turisté, kteří po Knížecí cestě šli dolů pěšky - každý středně inteligentní člověk vidí, že se tam sjíždí na koloběžkách. Bohužel jsme se setkaly s několika vulgárními reakcemi lidí, když jsme slušně požádali, jestli by uhnuli, abychom mohly projet. Takže závěr zní - na koloběžkách z Pusteven - UŽ V ŽIVOTĚ NIKDY!!!
13.11.2015, Lenka (85.207.214.190)
Nám se docela projížďka na koloběžkách líbila, na díry jsme byli upozorněni...nemilé překvapení čekalo mě a syna s delšími vlasy doma, když jsem po neustálém drbání zjistili, že máme vši! Vši jsme mohli chytit pouze z helem, ptž syn školku ještě nenavštěvuje a já ani on jsme neměli nic jiného na hlavě. Po utratě 1000Kč v lékárně, odvšivování, praní všech prostěradel jsem kontaktovala majitele...ten mi neodpověděl nic, jen, že mi zavolá zpět a vyjádří se. Prý každých 14 dnů helmy vystříkavají (vylíhnutí vši trvá 6-8 dnů)a pokud jsem měla strach, měla jsem použít jednorázovou čepici, kterou mi ale nikdo nenabídl. Do dnešního dne se nikdo neozval. Já vím, že po této zkušenosti si už žádnou vypůjčenou věc nedám na hlavu, natož helmu na kolobku na Pustevnách!Vším zdar, lidi s delšími vlasy dávejte pozor!
24.8.2015, Veronika (93.91.246.240)
Išiel som a bol som spokojný. Martin z Levoče
13.8.2014, Martin (141.170.138.91)
Rozhodně nedoporučuji!!! Sjižděli jsme do Ráztoky - silnice v naprosto děsném stavu, takže o sjezdu se ani mluvit nedá - každých 10 - 15 metrů díry,je třeba neustále brzdit, objíždět.... Na jedné z koloběžek jsme měli po cestě defekt, přijeli nám ji vyměnit, ale měli jsme z toho pocit, jak moc je obtěžujeme. Zároveň jsme požadovali i výměnu druhé - byly na ní špatné brzdy, v tomto případě požadavku nevyhověli. Když jsme dole v Ráztoce na špatný stav koloběžky upozorňovali, jen pokývli hlavou a zařadili ji mezi ostatní. Tak kdopak na ní bez opravy pojede příště?
To, co bez problémů funguje v zahraničí, u nás ne... Vzhledem ke stavu cesty, koloběžek, helem (nešlo na nich posunout přezky podle potřeby, někde dokonce úplně chyběly) naprosto přemrštěná cena!!!
18.7.2014, Lenka (212.4.129.145)
A já byla spokojená. Cesta je značena, dopředu ste upozorněni bílou barvou na silnici, kde je překážka a je potřeba jí objet nebo něco.
Jeli sme 4 a všichni sme si to velice chválili :-) Za 14 dní jedem na pustevny i bydlet a už se mo těším, že si kolobky zvopáknu :-)
16.9.2013, Jaja (77.240.184.170)
paní Hana ná pravdu,my chodíme po Knížecí pěšky a nestačíme se divit těm , kteří po tak špatné cestě jezdí vysokou rychlostí
4.8.2013, Libuše (109.224.64.228)
Na koloběžky bych už nejela. Máme špatnou zkušenost, kdy se nám při cestě na jedné koloběžce vyfoukly obě kola a následoval pád. Při zavolání na číslo, které bylo uvedeno na koloběžce, na nás byla paní velmi nepříjemná. Neproběhlo ani ošetření ani omluva. Na koloběžky bych na Pustevny už nejela. Po cestě z Pusteven, je to samá díra.
16.1.2013, Hana (217.197.149.146)
O projektu | Kontakty | Napište nám | Ceník reklamy | Ochrana osobních údajů | Partneři | Ikona pro zpětný odkaz