Podrobné vyhledávání ve všech kategoriích  

Výhodné balíčky

Náhodný tip


Novinky InfoČeskoPočasí v ČR

meteopress.cz meteopress.cz

Úvod - O projektu InfoČesko (www.infocesko.cz)


Tisknout

O projektu InfoČesko (www.infocesko.cz)

Informace garantovaná majitelem/správcem
Adresa:Wolkerova 1418, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí
Mobil:+420 604 206 934
Email:info(zavináč)infocesko(tečka)cz
WWW:http://www.infocesko.cz
Odpovědná osoba:its Beskydy, s.r.o.

ZÁKLADNÍ INFORMACE O PROJEKTU INFOČESKO (www.infocesko.cz)

InfoČesko nabízí celou řadu příležitostí pro využití volného času, poznávání, aktivní dovolenou a relaxaci v České republice. Tematická šíře portálů (památky, zajímavosti, trasy, kulturní a sportovní zařízení, ubytovací a stravovací služby atd.) umožňuje návštěvníkům plánování využití volného času a zlepšení jejich osobního poznání Čech a Moravy. InfoČesko popisuje více než 6.000 historických, přírodních a technických památek, tras, zajímavostí, 260 ubytovacích zařízení s modulem pro odbavení poptávek ubytování. Spolupracuje s více než 330 informačními centry, kulturními zařízeními, muzei, hrady a zámky, zoologickými zahradami a dalšími subjekty nejen z oblasti cestovního ruchu (Správa CHKO, ČSOP, Horská služba).
InfoČesko (www.infocesko.cz) popularizuje území České republiky s důrazem na místní zajímavosti a širokou nabídku služeb.
Pestrá nabídka služeb je obohacena kulturními a sportovními akcemi, tipy na výlet, výhodnými nabídkami ubytování, Last Minute.
Obliba InfoČesko roste i pořádáním sezonní akce Lyžování nebo Koupání v České repulice.

NÁVŠTEVNOST

TOPlist

SPOLUPRÁCE

Spolupráce s InfoČesko Vám přináší zlepšení „viditelnosti“ na Internetu a zvýšení návštěvnosti Vaši vlastní webové prezentace. Prezentací na portálu InfoČesko vylepšujete svou pozici ve výpisech výsledků vyhledávání na serverech jako jsou např. Google.cz, Seznam.cz, Centrum.cz a dalších.

ZÁJEM O PREZENTACI NA InfoČesko
IKONA A ZPĚTNÝ ODKAZ

Děkujeme za Vaši přízeň
its Beskydy, s.r.o.
TOPlist
O projektu | Kontakty | Napište nám | Zákaznická zóna | Ceník reklamy | Ochrana osobních údajů | Cookies | Partneři | Ikona pro zpětný odkaz