Podrobné vyhledávání ve všech kategoriích  

Výhodné balíčky

Náhodný tip


Novinky InfoČeskoPočasí v ČR

meteopress.cz meteopress.cz

Beskydy

Přihlášení
Login
Heslo


TOPlist
Úvod - Máchův kraj

mapa
Tip: zvolte region z mapy
Zobrazit celou ČR
Zvoleno: Máchův kraj - všechny kategorie

Region
Zaměření
Typ
Obec
Střední Morava Haná, Hradecko a Podzvičínsko, Znojmo a Podyjí, Orlické hory a podhůří, Pardubicko, Chrudimsko a Hlinecko, Plzeňsko, Moravský kras a Blansko, Jižní Čechy, Českomoravské pomezí, Střední Čechy severovýchod Polabí, Krušné hory a podkrušnohoří, Západočeské lázně a Krušné hory západ, České středohoří a Žatecko, Beskydy, Kladské pomezí

Ubytování - Máchův kraj - všechny kategorie

Třídění seznamu podle: Kategorie Název (123)Region Návštěvnost

<< předchozí  [celý seznam (11 položek)]  1  další >>
DŮM ADOLFA HEYDUKA V PÍSKUPísecko, Strakonice a Táborsko
Písek
Kapacita bez přistýlek: Dům Adolfa Heyduka v Písku byl postaven pro známého básníka a člena Májové družiny, v roce 1900 ..., v ceně od (osoba/noc)

KAMENNÝ MOST - PÍSEK (NKP)Písecko, Strakonice a Táborsko
Písek
Kapacita bez přistýlek: Most je největší zajímavostí města Písek. Tento kamenný most byl postaven již před rokem 1300, je ..., v ceně od (osoba/noc)

KAMENNÝ MOST - VARVAŽOVRegiony
Písecko, Strakonice a Táborsko
Kapacita bez přistýlek: Barokní historický most se dvěma oblouky a kapličkou se nachází asi 1 kilometr západně od vsi. Most ..., v ceně od (osoba/noc)

MĚSTSKÉ HRADBY V TÁBOŘEPísecko, Strakonice a Táborsko
Tábor
Kapacita bez přistýlek: Městské hradby v Táboře byly v 15. století značně komplikovaným opevňovacím systémem, který v Evropě ..., v ceně od (osoba/noc)

PALACKÉHO SADY V PÍSKUPísecko, Strakonice a Táborsko
Písek
Kapacita bez přistýlek: Palackého sady se nacházejí na místě zrušeného příkopu před městskými hradbami. Vznikly ve 40. letech ..., v ceně od (osoba/noc)

PAMÁTNÍK BITVY U SUDOMĚŘERegiony
Písecko, Strakonice a Táborsko
Kapacita bez přistýlek: Památník bitvy u Sudoměře je památkou na bitvu, ve které roku 1420 odolal Jan Žižka se svými lidmi ..., v ceně od (osoba/noc)

PAMÁTNÍK MIKOLÁŠE ALŠE V MIROTICÍCHRegiony
Písecko, Strakonice a Táborsko
Kapacita bez přistýlek: Památník Mikoláše Alše v Miroticích byl vybudován na místě, kde dříve stával rodný domek Mikoláše ..., v ceně od (osoba/noc)

POMNÍK MICHALA TUČNÉHO - HOŠTICE U VOLYNĚPísecko, Strakonice a Táborsko
Hoštice
Kapacita bez přistýlek: Michal Tučný (+ 10. 3. 1995), český country zpěvák, Hoštice přijal za svůj druhý domov a trávil ..., v ceně od (osoba/noc)

POMNÍK PADLÝM U SOLFERINA - PÍSEKRegiony
Písecko, Strakonice a Táborsko
Kapacita bez přistýlek: Na počest Píseckého pěšího pluku, který se v roce 1859 vyznamenal v bojích u Melegna a Solferina, ..., v ceně od (osoba/noc)

RENESANČNÍ KAŠNA V TÁBOŘEPísecko, Strakonice a Táborsko
Tábor
Kapacita bez přistýlek: Renesanční kašna se nachází uprostřed Žižkova náměstí. Byla postavena v letech 1567-1568 kamenickým ..., v ceně od (osoba/noc)

VINTÍŘ U ČIMELICPísecko, Strakonice a Táborsko
Čimelice
Kapacita bez přistýlek: Vintíř se nachází na východním svahu vrchu Chlum (531 m), asi 2 km od obce Čimelice. Jde o zajímavou ..., v ceně od (osoba/noc)

<< předchozí  [celý seznam (11 položek)]  1  další >>
Nenašli jste v seznamu co jste hledali? Dejte nám svůj tip.
O projektu | Kontakty | Napište nám | Zákaznická zóna | Ceník reklamy | Ochrana osobních údajů | Cookies | Partneři | Ikona pro zpětný odkaz